Hodowle psów rasowych: jak wybrać dobrego hodowcę oraz jak przygotwać się na szczeniaka/psa w domu. 0
Hodowle psów rasowych: jak wybrać dobrego hodowcę oraz jak przygotwać się na szczeniaka/psa w domu.
Związek Kynologiczny w Polsce (ZKwP) jest jedyną i prawdziwą organizacją, gdzie możemy kupić psa RASOWEGO.
Jako jedyna w Polsce należy do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI) i jej rodowody uznawane są na całym świecie. ZkwP to jedyna organizacja prowadząca rzetelne księgi rodowodowe. Daje to pewność, że pochodzenie psa jest udokumentowane, a matka nie jest kryta swoim synem.
czytaj całość »
Suszone, naturalne przekąski / gryzaki dla psów i kotów. 0
12.jpg

Nasze psiaki i kociaki są zwierzętami, dla których potrzeba gryzienia jest niezwykle silna. W szczególności dla szczeniąt, które najczęściej sięgają po nasze ulubione buty czy książki...wtedy szukamy ratunku we wszelkich dostępnych gryzach dla psów :) Pomocne mogą się okazać w tej sytuacji produkty firmy Lovidog - naturalne, suszone przysmaki, które również mają ogromne walory smakowe oraz odżywcze.

czytaj całość »
Zwykła czy może Flexi ? Czyli wybieramy smycz. 1
10.jpg

Smycz jest bardzo ważnym elementem, który jest niezbędnym podczas spacerów z czworonogiem. Stanowi „łącznik” między właścicielem, a psem. Niestety, podobnie jak z szelkami czy obrożami wybór smyczy w sklepach jest ogromny i wprawia Nas w zakłopotanie, dlatego dzisiaj postaramy się pomóc. :)

czytaj całość »
SZELKI CZY OBROŻA - co wybrać? 0
8.jpg

W sklepach zoologicznych możemy znaleźć najróżniejsze obroże i szelki, dlatego coraz częściej mamy duży problem z wyborem. W dzisiejszym poście przychodzimy z pomocą ! ;)

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl